Górski Ośrodek Jeździecki w Bukowinie Tatrzańskiej

 

Bukowina Tatrzańska noclegi

Górski Ośrodek Jeździecki jest położony w dobrze znanej turystom, malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej, leżącej u stóp Tatr.

 

Otoczony jest zielenią i położony obok lasu, co daje spokój, ciszę i możliwość obcowania z przyrodą.

Prowadzimy naukę jazdy konnej dla początkujących, jak też zaawansowanych miłośników koni.

Dla początkujących zajęcia odbywają się na ujeżdżalni, która znajduje się tuż obok budynku, z takich nauk korzystają również jeźdźcy pragnący doskonalić swoje umiejętności. Osoby zapoznane już z tą dyscypliną sportu zachęcamy do wybrania się na wycieczkę konną.

Dumą Górskiego Ośrodka Jeździeckiego jest pokaźne stadko, liczące aktualnie 11 koni oraz barwne tereny Podhala, które jeszcze piękniej prezentują się z końskiego grzbietu!

Rajdy, jako jedna z organizowanych przez nas atrakcji jest ciekawą formą zwiedzania okolic Podhala i kontaktu z przyrodą. Podziwianie panoramy Tatr czy Gorców z niecodziennej perspektywy dostarcza naprawdę wiele przyjemności.

Mimo, że nie mamy kucyków to nasze konie są spokojne i cierpliwe, idealnie przygotowane do pracy z dziećmi lub początkującymi jeźdźcami.

Od 2001r. organizujemy obozy jeździeckie dla młodzieży i dorosłych, co daje wspaniałą możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz zawarcia nowych znajomości z ludźmi o takich samych zainteresowaniach.

Naszym wielkim atutem jest przepiękna lokalizacja, zaraz przy granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Tereny są, więc zachwycające i raz ujrzane pozostają w pamięci przez długi czas.


Możliwość komentowania jest wyłączona.