Pokoje Gościnne u Basi

Chłapowo
ul. Władysławowska 21
84-120 Władysławowo

Chłapowo – Pokoje Gościnne U Basi – z widokami na Polskie Morze w Chłapowie gorąco zapraszają na urlop i wczasy nad morzem.

Oferujemy kwatery 2 i 3-osobowe, wszystkie (powyżej 10 m2 każdy) są z łazienkami, wyposażone w sprzęt plażowy, czajnik, naczynia, telewizor.

Do dyspozycji naszych Gości wspólna kuchnia, plac zabaw, boisko, parking zamykany na noc, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do podłączenia się do internetu, siłownia.

Gwarantujemy miłą, serdeczną i rodzinną atmosferę, zapewniamy zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie znajdującym się na posesji.

W dni pochmurne rekomendujemy, jako alternatywę, basen pływacki, halę sportową i siłownię w leżącym w odległości 1000 m Ośrodku Przygotowań Olimpijskich `Cetniewo` Szczególnie polecamy skorzystanie z możliwości przejażdżki konnej w oddalonej o 2 km stadninie. Sąsiedztwo dużych domów wczasowych umożliwia zawarcie nowych znajomości, zaś dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na zwiedzenie Trójmiasta, Helu czy Pucka – starostwa króla Jana III Sobieskiego. Niedaleko naszego obiektu znajduje się malownicze wybrzeże klifowe, które jest wymarzonym miejscem dla uprawiania sportów lotniarskich.

Serdecznie zapraszamy !!!

Władysławowo pensjonaty, Władysławowo noclegi blisko morza, Władysławowo tanie noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.