Szczawnicki pokaz mody

W pięknej scenerii Dworku Gościnnego w Szczawnicy, w piątkowe popołudnie, można było podziwiać pokaz mody szczawniczanki Marty Polaczyk oraz Laury Obrzut. Pokaz uświetniła muzyka z ameryki południowej w wykonaniu zespołu Bolivia. Szczawnica noclegi zaprasza.

Modelki zaprezentowały kolekcje obu projektantek, a ich fantazyjne stroje w połączeniu z perfekcyjnym wykonaniem robiły ogromne wrażenie na uczestnikach pokazu. Nie zabrakło zmysłowości, przeźroczystych materiałów, klasycznej czerni i akcentów pienińskich.
Marta Polaczyk pochodzi ze Szczawnicy i sama projektuje i wykonuje wszystkie stroje, które dedykowane są głównie dla kobiet. W dużej mierze są to stroje artystyczne ręcznie zdobionymi silikonowymi wykończeniami. Artystka projektuje również stroje koktajlowe i wieczorowe, które często inspirowane są folklorem i elementami charakterystycznymi dla tradycyjnych strojów pienińskich. Jej projekty pojawiały się na wybiegach w wielu miejscach w Polsce, jak również za granicą.
Laura Obrzut to projektantka mody z Krakowa oraz stylistka, która współpracuje z firmami odzieżowymi. Laureatka i finalistka wielu konkursów dla projektantów miedzy innymi Międzynarodowe Targi Bielizny i Pończosznictwa Lingerie w Warszawie, Off Fashion w Kielcach, Euro Fashion Week w Berlinie. Projektuje na indywidualne zamówienie zarówno ubiór jak i stylowe dodatki. Jej ulubionym kolorem jest ponadczasowa czerń. Inspiruje ją atmosfera i klimat lat 30-tych, a w swoich kolekcjach nawiązuje regularnie do stylu Marleny Dietrich, stąd w jej kolekcjach możemy podziwiać fraki, cylindry i pończochy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.